
Блок живлення до ноутбуку HP 65W 18.5V 3.5A разъем 7.4/5.1(pin inside) (ED494AA / PPP09L-Е / A40043) (d16960)
965 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16960
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить ваш мобільний пристрій додатковим живленням і допоможе заощадити заряд батарей для роботи в дорозі.
Блок живлення HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) сертифікований для роботи з ноутбуками HP і захистить ваше устаткування від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки, а завдяки легкій вазі і компактним розмірам зручно поміститься у вашій сумці для ноутбука HP.
HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) сумісний з усіма ноутбуками HP 65W.
Блок живлення HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) сертифікований для роботи з ноутбуками HP і захистить ваше устаткування від різких стрибків напруги, навіть при ударах блискавки, а завдяки легкій вазі і компактним розмірам зручно поміститься у вашій сумці для ноутбука HP.
HP 65W Smart AC Adapter (ED494AA) сумісний з усіма ноутбуками HP 65W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Висота | 47 мм |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
| Глибина | 28 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 5.1 мм |
| Ширина | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴
