-8%

Блок живлення до ноутбуку Gembird 40W (NPA-AC3) (f16855)
829 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16855
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W (NPA-AC3) - дуже легкий і компактний пристрій, який підходить для широкого модельного ряду нетбуків потужністю до 40 Вт. Цей блок живлення з автоматичним визначенням, що подається на ноутбук працює від напруги електричної мережі. Більш того, пристрій оснащений захистом від перевантажень і короткого замикання.
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W має 8 роз'ємів для найбільш популярних моделей ноутбуків. Він не вимагає настройки і установки - просто встановіть один із перехідників і включіть в мережу. USB-порт дозволяє заряджати КПК, мобільні телефони, MP3-плеєри і т. п. Купити блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40Wза нашою доступною ціною і Ви отримаєте багатофункціональний зарядний пристрій.
Блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40W має 8 роз'ємів для найбільш популярних моделей ноутбуків. Він не вимагає настройки і установки - просто встановіть один із перехідників і включіть в мережу. USB-порт дозволяє заряджати КПК, мобільні телефони, MP3-плеєри і т. п. Купити блок живлення до ноутбуку GEMBIRD 40Wза нашою доступною ціною і Ви отримаєте багатофункціональний зарядний пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 57 мм |
| Вихідна напруга | 9.5 - 20 В |
| Глибина | 19 мм |
| Захист | захист від перенапруги |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer | Asus| Samsung | Sony |Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм| 4.0 x 1.7 мм | 4.8 x 1.7 мм | 5.5 x 1.7 мм | 5.5 x 2.5 мм |6.5 x 4.4 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴




