
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 40W 2.15A (5.5*1.7) (AC40F5517) (t16793)
528 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16793
Блок живлення для ноутбуків
PowerPlant ACER 220V, 19V 40W 2.15A (5.5*1.7) (AC40F5517)
- це надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ноутбуком. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Як тільки Ви підключите пристрій до мережі, то гарантуєте не тільки роботу ноутбука, а і зарядки його акумулятора, що дозволить при необхідності забезпечити тривалу автономну роботу.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Перед підключенням переконайтеся в тому, поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваним ноутбуком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.15 A |
| Захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Сумісні партномери блоків живлення | 313jx, 330-9808, 36001563, ADP-40PH AB, ADP-40TH A, AK.040AP.024, AP.04001.002, IU40-11190-011s, LT20TVL, PA-1300-04, Pa-1400-12 |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
- Ціна: 528 ₴
