
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant APPLE 220V, 14.5V 45W 3.1A (Magnet tip) (AP45PMAG) (z16790)
904 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16790
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant APPLE 220V, 14.5V 45W 3.1A (Magnet tip) (AP45PMAG) - це надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ноутбуком. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Як тільки Ви підключите пристрій до мережі, то гарантуєте не тільки роботу ноутбука, а і зарядки його акумулятора, що дозволить при необхідності забезпечити тривалу автономну роботу.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Перед підключенням переконайтеся в тому, поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваним ноутбуком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 14.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.1 A |
| Захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | MB003LL/A , MB543LL/A , MB940LL/A , MC233LL/A , MC234LL/A, MC503LL/A , MC504LL/A , MacBook Air 13.3" |
| Сумісність із ноутбуками | Apple |
| Сумісні партномери блоків живлення | 661-4588, 661-4916, 661-5252, A1237, A1244, A1269, A1270, A1304, A1369, A1370, A1374, ADP-54GD, MB283LL/A |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | Magnet tip |
- Ціна: 904 ₴
