
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819) (v16765)
768 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16765
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Asus 19V, 2.37A, 45W (4.0x1.35) (PSA3819)
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Asus - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Сумісність з: Asus ZenBook UX21, Asus ZenBook UX21E, Asus ZenBook UX31, Asus ZenBook UX31E, Asus ZenBook UX32, Asus ZenBook UX21A, Asus ZenBook UX31A.
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків Asus - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Сумісність з: Asus ZenBook UX21, Asus ZenBook UX21E, Asus ZenBook UX31, Asus ZenBook UX31E, Asus ZenBook UX32, Asus ZenBook UX21A, Asus ZenBook UX31A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 46 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | TP501UA-DN028T , ZenBook UX21 , ZenBook UX21E, ZenBook UX31 , ZenBook UX31E , ZenBook UX32 , ZenBook UX31A |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Сумісні партномери блоків живлення | 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴




