
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant AD-390 220V, 90W Универсальный (KD00MS0045) (s16718)
904 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16718
Блок живлення до ноутбука PowerPlant AD-390 220V, 90W Універсальний (KD00MS0045) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant 120W Універсальний гарантує повний захист Вашого портативного пристрою від стрибків напруги, від перевантажень і короткого замикання. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 70 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 1 А |
| Глибина | 16 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer | Asus| Dell | Samsung |Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм| 5.5 x 1.7 мм | 5.5 x 2.1 мм | 5.5 x 2.5 мм | 7.4 x 5.0 мм | 7.9 x 5.5 мм |5.5 x 3.0 мм |
| Ширина | 141 мм |
- Ціна: 904 ₴



