
Блок живлення до ноутбуку HP 65W Smart AC Adapter (H6Y89AA) (m16717)
2 951 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16717
Блок живлення до ноутбуку HP 65W Smart AC Adapter (H6Y89AA) являє собою інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби.
Завдяки своїм компактним розмірам блок живлення не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри харчування і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 7.4 x 4.5 мм |
| Ширина | 106 мм |
- Ціна: 2 951 ₴
