
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Samsung 19V, 3.16A, 60W (5.5x3.0) (PSS3851) (r16705)
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16705
Блок живлення до ноутбука
EXTRADIGITAL Samsung 19V, 3.16A, 60W (5.5x3.0) (PSS3851)
дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелику вагу, що дозволяє значно заощадити простір у сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків
Samsung, що використовують для живлення параметри 19 V 3,16 A.
Блок живлення до ноутбука
EXTRADIGITAL Samsung 19V, 3.16A, 60W володіє системою захисту, яка оберігає пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі несправностей електромережі. Вдома або в офісі, в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбука
EXTRADIGITAL Samsung 19V, 3.16A, 60W за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 50 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,16 А |
| Глибина | 30 мм |
| Захист | від короткого замикання, від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Samsung |
| Сумісні партномери блоків живлення | AD-6019, AD-6019R, ADP-60ZH A, ADP-60ZH D, CPA09-004A, PA-1600-66, AA-PA2N40W/US, AD-4019R SPA-P30/US, AD-4019S, AD4019, ADP-40MB AB, CPA09-002A, SPA-830e |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 770 ₴





