
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*1.7) (AC120F5517) (m16679)
1 199 ₴
1 184 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16679
Блок живлення для ноутбуків
PowerPlant ACER 220V, 19V 120W 6.32A (5.5*1.7) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі (працює в якості трансформатора, стабілізуючи напругу до того рівня, який необхідний для нормальної роботи ноутбука).
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Нормальна життєдіяльність всього комп'ютера і ефективність вашої роботи безпосередньо залежить від зарядки для ноутбука.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Блок живлення забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.32 А |
| Захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Aspire 7552G , Aspire 8935G , Aspire 8943G , Aspire 8950G , Aspire 8951G , Aspire V3-771G , Aspire V3-772G, Aspire 5951G |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Сумісні партномери блоків живлення | AK.120AP.022, PA-1200-01, ADP-120ZB BB, A11-120P1A |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
- Ціна: 1 184 ₴



