
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 30W 1.58A (5.5*1.7) (AC30F5517) (j16678)
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16678
Блок живлення для ноутбуків
PowerPlant ACER 220V, 19V 30W 1.58A (5.5*1.7) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і подавати електроенергію на ноутбук при роботі в стаціонарному режимі.
Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі (працює в якості трансформатора, стабілізуючи напругу до того рівня, який необхідний для нормальної роботи ноутбука).
Пристрій вирівнює невеликі збої в подачі напруги від мережі.
Нормальна життєдіяльність всього комп'ютера і ефективність вашої роботи безпосередньо залежить від зарядки для ноутбука.
Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Блок живлення дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка.
Блок живлення забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.58 A |
| Захист | від перевантажень за струмом |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Aspire One A150L , Aspire One AoA110-1295 , Aspire One AoA110-1722, Aspire One AoA150-1006 , Aspire One ZG5 , Aspire one A110L , Aspire One A150X |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Сумісні партномери блоків живлення | APA-1300-04 |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
- Ціна: 475 ₴



