
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (5.5*2.1) wall mount (WM-AC65F5521) (s16585)
904 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16585
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.42A (5.5*2.1) wall mount (WM-AC65F5521) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
PowerPlant спеціалізується на виробництві електротехнічної та електронної продукції. Дане українське підприємство було утворено в 2007 році. Асортимент продуктів, що випускаються під торговою маркою PowerPlant, складається з таких аксесуарів для відео-, фототехніки і мобільної електроніки, як блоки живлення, акумулятори та зарядні пристрої, а також, з універсальних мобільних пристроїв, і фото і відео кабелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Alpha , Anywhere , Aspire , Aspire One , Aspire TimelineX, EasyNote , Extensa , Ferrari , LifeNote , Light , Note , Tablet PC 300 , TravelMate , eMachines , Aspire Timeline |
| Сумісність із ноутбуками | Acer | Packard Bell|HP |
| Сумісні партномери блоків живлення | ADP-75FB, ADP-75HB, ADP-75SB BB, F4600a, F4814a, PA 1750-01, PA-1750-09, PA3268U-1ACA, PA3396U-1ACA, PA3432E-1ACA, PA3432U-1AC3, PA3432U-1ACA, PA3457U-1ACA, PA3468E-1AC3, PLSD8U06C01E |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.1 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
- Ціна: 904 ₴


