
Блок живлення до ноутбуку Merlion Lenovo 90W 19V 4.74A, 5.5*2.5 (00181 / LLN90/19-5,5*2,5) (z16531)
466 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16531
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴
