
Блок живлення до ноутбуку Extradigital LG 12V, 2A, 24W (6.5x4.4) (PSL3873) (e16255)
587 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16255
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ExtraDigital — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | LG |
| Сумісні партномери блоків живлення | ADS-24NP-12-1 12024G ADS-24NP-12 1224GPCN |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 587 ₴


