
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35) (l16012)
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: 16012
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴
