
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011) (t15980)
516 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15980
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 88 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.5 A |
| Глибина | 27 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Acer Iconia Tab A100 Tablet Acer Iconia Tab A101 Tablet Acer Iconia Tab A200 Tablet Acer Iconia Tab A210 Tablet Acer Iconia Tab A500 Tablet Acer Iconia Tab A501 Tablet Acer Iconia W3-810 Tablet |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴


