-2%

Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 135W 7.1A (5.5*1.7) (AC135F5517) (l15977)
1 199 ₴
1 178 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15977
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 160 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.1 А |
| Глибина | 40 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із моделями ноутбуків | Acer T5000 Series, Acer Aspire V15 V17 Nitro- Black Edition (VN7-791G) VN7-591G-70RT VN7-591G-77FS VN7-592G-77LB VN7-791G-76Z8 VN7-791G-792A VN7-791G-730V VN7-791G-74SH Series Ultrabook NoteBook PCs |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴


