
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 65W 3.24A (5.5*1.7) (AC65F5517) (b15975)
571 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15975
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant Acer 220V, 19V 65W 3.24A (5.5 х 1.7) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука та гарантує безпеку під час нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть Вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.24 А |
| Глибина | 35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Сумісні партномери блоків живлення | ST-C-070-19000342CT |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴


