
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*2.1) (AC90F5521) (y15974)
786 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15974
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 A |
| Глибина | 35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.1 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴


