
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 45W 20V 2.25A, 4.0*1.7 (02166 / LLN45/20-4.0*1.7) (t15863)
463 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15863
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.25 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 4.0 x 1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴
