
Блок живлення до ноутбуку Merlion TOSHIBA 75W 19V 3.95A, 5.5*2.5 (02283 / LTO75/19-5.5*2.5) (q15849)
439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15849
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.95 А |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність із ноутбуками | Toshiba |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴
