
Ламінатор Royal Sovereign ES 915 (20129) (x3738)
3 783 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3738
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Royal Sovereign ES 915 (20129) - це офісний конвертний ламінатор формату А4.
Royal Sovereign ES 915 (20129) єдиний у ряді портативних ламинаторов, оскільки має функцію ручного реверсу і оснащений світлодіодним індикатором.
Виконаний на основі відомої моделі ES 902 як досконаліший варіант: оснащений спеціальною системою обігріву валів, що дозволяє йому ламінувати будь-які документи без захисного конверта, а також фотопапір.
Royal Sovereign ES 915 (20129) єдиний у ряді портативних ламинаторов, оскільки має функцію ручного реверсу і оснащений світлодіодним індикатором.
Виконаний на основі відомої моделі ES 902 як досконаліший варіант: оснащений спеціальною системою обігріву валів, що дозволяє йому ламінувати будь-які документи без захисного конверта, а також фотопапір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Sovereign |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип | Офісний |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час готовності | 5 хв |
| Вибір температури | - |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Ламінування фотографій | Да |
| Максимальна товщина ламінування | 1 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 239 мм |
| Метод нагрівання | зовнішнє обігрівання валів |
| Розміри (ШxГxВ) | 371 х 175 х 119 мм |
| Реверс | ручний |
| Система подавання аркушів | 2 вали |
| Швидкість ламінування | 366 мм/хв |
| Температурний контроль | - |
| Товщина плівки | 75~175 мкм |
| Холодне ламінування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 783 ₴
