
Акумулятор PkCell AAA R03 600mAh 1.2V NiMH Rechargeable Battery, 2шт/бл (PC/AAA600-2BR) (k735510)
120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735510
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор забезпечує живлення пристроїв з середньою і великою потужністю. Працює при зниженому і підвищеному температурноом режимі і
великих навантаженнях. Застосовуються акумулятори для диктофонів, плеєрів МР3, іграшок, ліхтариків, пультів дистанційного керування та інших
пристроїв.
Напруга: 1.2 В
Маркування акумулятора: AAА
Тип акумулятора: Ni-MH
Емність: 600 мА
Матеріал упаковки: пластик (блістер)
Термін зберігання до 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PKCELL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.029 кг |
| Місткість | 600mAh |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Типорозмір | AAA (LR03) |
| Форма батареї | циліндрична |
| Електрохімічна система | NiMh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

