
Ноутбук Acer Chromebook CB315-6H (NX.JGHEU.003) (z714954)
17 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714954
Acer Chromebook 315
Acer Chromebook 315 має 15-дюймовий екран із покриттям проти відблисків, створений для того, щоб ви могли зробити більше, незалежно від місця перебування. Завдяки спеціальній цифровій клавіатурі, швидкому процесору та екологічно безпечній панелі OceanGlass ви зможете зосередитись на своїх завданнях у класі, будинку чи роботі.
Процесор, який витримає випробування часом
Насолоджуйтесь тривалим ресурсом батареї та більш оперативним програмним забезпеченням завдяки новітньому процесору Intel. Додаткове посилення продуктивності дозволяє безперебійно та швидко виконувати проєкти та використовувати програми, а вдосконалена технологія Intel Wi-Fi 6 (802. 11ax) дозволяє насолоджуватися втричі вищою швидкістю, ніж стандартна швидкість Wi-Fi 5.
Зауважуючий дизайн
Завдяки вузькій рамці ви отримуєте 15-дюймовий екран без відблисків, а ноутбук займає менше місця. Завдяки вузькій рамці шириною 10.5 мм та екрану Full HD IPS з широким кутом огляду ви отримуватимете більше задоволення від фільмів, відео та телепрограм.
Прекрасні конференц-дзвінки
Отримайте насичений звук без додаткових витрат. Завдяки технології DTS Audio ви зможете із задоволенням переглядати відео кращої якості зі звуком без спотворень та з більш насиченими низькими частотами. Прекрасний звук, два вбудовані мікрофони, що зменшує засвічення вебкамера: цей ноутбук - ідеальний вибір для гібридної роботи.
Працюйте ефективно з ОС Chrome
Швидке завантаження, зручність користування, надійна безпека та тривалий ресурс батареї – це лише кілька переваг операційної системи Chrome. Завдяки можливості завантаження за 8-9 секунд ви можете швидше почати працювати; спрощений інтерфейс дозволяє легко вчитися; вбудований захист від шкідливого програмного забезпечення зупиняє дію вірусів; і, нарешті, ефективне використання енергії означає, що ви можете ефективно працювати ще довше.
Екологічна сенсорна панель
Цей хромбук має екологічну сенсорну панель OceanGlass, виготовлену повністю з непотрібних пластикових відходів, повторно використаних на її поверхні для забезпечення вишуканої склоподібної тактильної текстури та зручної навігації пальцями. Використання відходів із океанів у сенсорній панелі OceanGlass сприяє зменшенню пластику в океані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Ширина | 359.25 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel N250 (1.3 - 3.8 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3|Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236.17 мм |
| Ємність акумулятора | 53 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Заявлений час роботи (годин) | 13.5 |
| Кількість слотів пам'яті | Немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 |
| Особливості | заряджання від USB, українська клавіатура |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Acer Chromebook |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Тип ноутбука | Для роботи та навчання |
- Ціна: 17 439 ₴









