-11%

Акумулятор до ноутбука ASUS ZenBook 15 UX534 (C42N1839) 15.4V 4480mAh (NB431847) (u683609)
6 599 ₴
5 901 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683609
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | Asus 4ICP5/41/75-2 , Asus C42N1839, Asus 0B200-03470000 |
| Вага | 285 г |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 4480mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.4 V |
| Розміри | 330 x 90 x 10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 901 ₴
