
Акумулятор до ноутбука ASUS VivoBook U38N (C23-UX32) 7.4V 6600mAh PowerPlant (NB432264) (v683605)
1 999 ₴
1 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683605
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі.
Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм.
Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C23-UX32 |
| Вага | 294 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 6600mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 7.4 V |
| Розміри | 280x10x96 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | чорний |
- Ціна: 1 830 ₴


