-2%

Плита Beko FBM 62330 GWDTN (FBM62330GWDTN) (e679482)
17 999 ₴
17 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: 679482
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51.5 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль AquaClean |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Да |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 5 |
| Кришка варильної поверхні | металева |
| Матеріал решіток поверхні | чавун |
| Потужність і тип конфорок | Задня ліва 1 кВт , Задня права 2 кВт , Передня ліва 2.9 кВт, Передня права 2 кВт |
| Напруга/частота | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Сенсорний дисплей |
| Особливості духовки | 8 режимів, защита от детей , блокування від дітей |
| Під'єднання до балонного газу | Да |
| Підсвітка | Да |
| Корисний об'єм | 72 л |
| Режими приготування | великий гриль , верхній + нижній нагрів , кільцеве нагрівання + конвекція , конвекція , малий гриль + конвекція , нижнє нагрівання , режим 3d-приготування, розморожування |
| Тип | комбінована (газ + електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Тип очищення | гідролізова |
| Функції духовки | разморозка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |
| Електрозапалювання | конфорки |
| Електропідпалювання поверхні | в ручці |
| Ящик для посуду | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 655 ₴





