
Цифровий мультиметр ANENG M119, V, A, R, C, T, F, функція hFE (M119) (r676906)
608 ₴
- Готово до відправки
- Код: 676906
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aneng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Місткість | до 60 мФ |
| Вимірювання | вимірювання частоти , напруга , сила тока, опір , тестування ємності , вимірювання температури |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Особливості | автоматичний вибір діапазонів вимірювань, безконтактне вимірювання напруги (NCV), вимірювання True RMS, індикація заряду батареї, підсвічування дисплея, функція утримання показань, функція ліхтарика, автоматичне вимикання |
| Розміри | 114 х 60 х 20 мм |
| Опір | до 60 МОм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴




