
Акумулятор до ноутбука Dell XPS 13 9300 (722KK) 7.6V 6500mAh (NB441983) (o674957)
4 999 ₴
4 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: 674957
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
- Ємність: 6500 mAh
- Тип акумулятора: Li-ion
- Напруга: 7.6 V
- Кількість елементів: 4
- Виробник: DELL
Сумісний з: Dell P117G. Dell P117G001. Dell P117G002. Dell XPS 13 9300. Dell XPS 13 9310.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | Dell 0722KK , Dell 0FP86V , Dell 0WN0N0 , Dell 2XXFW , Dell 451-BCOW , Dell 722KK , Dell FP86V , Dell WN0N0, Dell 02XXFW |
| Вага | 207 г |
| Тип | оригінальний |
| Місткість | 6500mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 7.6 V |
| Розміри | 270 x 100 x 4 мм |
| Тип | Li-Ion |
- Ціна: 4 491 ₴


