
Комп'ютер Artline Business M66 (M66v10) (o662893)
32 818 ₴
- Готово до відправки
- Код: 662893
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 5500 |
| Чіпсет | AMD A320 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 200 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11 |
| Тип | Моноблоки |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 x DVI-D , 1 x RJ45 , 1 x USB Type-C , 2 x PS/2, 3 x Audio , 4 x USB 2.0 , 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A , 1 х HDMI |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | FullHD |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота, мм | 430 |
| Глибина, мм | 145 |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| Кардридер | Да |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Матриця | IPS |
| Модель відеокарти | GeForce GT 1030 |
| Модель корпусу | Artline Business AiO |
| Обсяг графічної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | активне охолодження |
| Підтримка Boost режиму | Да |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | NVIDIA |
| Розташування блока живлення | зовнішній адаптер живлення |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-21300 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарт | дискретна |
| Тип графічної пам'яті | DDR4 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антивідблискова |
| Тип екрана | звичайний |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Пристрої введення в комплекті | Немає |
| Колір | чорно-сріблястий |
| Частота у Boost, ГГц | 4.2 |
| Частота процесора, ГГц | 3.6 |
| Частота встановленої пам'яті | 2666 MHz |
| Ширина, мм | 540 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 818 ₴
