-8%

Акумулятор до ноутбука ACER Aspire M5-581T (AP12A3i) 11.1V 4850mAh PowerPlant (NB410743) (r625644)
1 599 ₴
1 472 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625644
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 4850mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 90x280x10 мм.
- Вага: 177 г.
- Розміри в упаковці: 135x325x30 мм.
- Вага в упаковці: 253 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
- Acer Aspire M3 Series,
- Acer Aspire M5 Series,
- Acer Timeline Ultra M3 Series,
- Acer Timeline Ultra M5 Series,
- Acer Aspire Timeline U M3-581TG-72634G25Mnkk,
- Acer Aspire Timeline U M5-481TG-6814 (M5-481)(M5-581).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 3ICP7/67/90, AP12A4i , BT.00304.011 , KT.00303.002 , AP12A3i |
| Вага | 177 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4850 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 90x280x10 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 472 ₴
