-8%

Акумулятор до ноутбука ACER Swift 3 (AP18C7M) 15.4V 3200mAh PowerPlant (NB410750) (n625643)
1 899 ₴
1 738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625643
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 3200mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 100x260x5 мм.
- Вага: 207 г.
- Розмір в упаковці: 110x300x25 мм.
- Вага в упаковці: 272 г.
- Гарантія: 12 місяців.
- AP18C7M AP18C7K 4ICP5/57/79.
Сумісний з:
- Acer Swift 5 SF514-54T Series.
- Acer Swift 5 SF514-54GT Series.
- Acer Swift 5 SF514-55GT Series.
- Acer Swift 5 SF514-56T Series.
- Acer Swift 3 SF313-52 SF313-52G Series.
- Acer Swift 3 SF313-53 SF313-53G Series.
- Acer Swift 3 SF316-51 Series.
- Acer Swift X SFX16-52G Series.
- Acer Spin 5 SP513-54N Series.
- Acer Spin 5 SP513-55N Series.
- Acer Aspire Vero AV14-51 Series.
- Acer TravelMate Spin P4 P414RN-51 Series.
- Acer TravelMate Spin P4 TMP414RN-51 Series.
- Acer ConceptD 3 CN315-72 CN315-72G Series.
- Acer ConceptD 3 CN316-73P CN316-73G Series.
- Acer ConceptD 3 Ezel CC315-72 CC315-72P Series.
- Acer ConceptD 3 CN315-72 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 4ICP5/57/79 , AP18C7K, AP18C7M |
| Вага | 272 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3200mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.4V |
| Розміри | 110 x 300 x 25 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 738 ₴
