-9%

Акумулятор до ноутбука ASUS ROG Strix GL702V (C41N1541) 15.2V 4200mAh PowerPlant (NB431892) (f625637)
2 599 ₴
2 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625637
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Strix GL702V (C41N1541) 15.2V 4200mAh.
Ємність: 4200mAh.
Тип акумулятора: Li-Polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 300x100x7 мм.
Вага: 279 г.
Розміри в упаковці: 360x150x30 мм.
Вага в упаковці: 385 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1541.
Сумісний з:
Asus ROG Strix GL702V GL702VT GL702VM Series.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Strix GL702V (C41N1541) 15.2V 4200mAh.
Ємність: 4200mAh.
Тип акумулятора: Li-Polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 300x100x7 мм.
Вага: 279 г.
Розміри в упаковці: 360x150x30 мм.
Вага в упаковці: 385 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
C41N1541.
Сумісний з:
Asus ROG Strix GL702V GL702VT GL702VM Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | Asus ROG Strix GL702V GL702VT GL702VM Series |
| Вага | 279 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4200 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 300x100x7 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 361 ₴
