
Акумулятор до ноутбука ASUS VivoBook Pro 14X OLED M7400 (C31N2019) 11.1V 4100mAh PowerPlant (NB432097) (t625625)
1 799 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625625
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4100mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 85x280x5 мм.
- Вага: 188 г.
- Розмір в упаковці: 110x300x25 мм.
- Вага в упаковці: 256 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- C31N2019.
- C31N2019-1.
- 3ICP6/70/81.
Сумісний з:
- VivoBook Pro 14X OLED M7400.
- VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1062.
- VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1062T.
- VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1079T.
- VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1081T.
- VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1081W.
- Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1105T.
- VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1142T.
- Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1221T.
- Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1249W.
- Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1347W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | C31N2019 , C31N2019-1, 3ICP6/70/81 |
| Вага | 188 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4100 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 280 x 85 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 650 ₴
