-9%

Акумулятор до ноутбука DELL Inspiron 13z-5323 (TKN25) 15.2V 3815mAh PowerPlant (NB442072) (i625611)
2 699 ₴
2 452 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625611
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 13z-5323 (TKN25) 15.2V 3815mAh.
Ємність: 3815mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 230x5x140 мм.
Вага: 261 г.
Розміри в упаковці: 257x30x160 мм.
Вага в упаковці: 354 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
DELL
TKN25, 88JR6, RU485, TRDF3, V0XTF.
Сумісний з:
Dell Inspiron 13z-5323.
Dell Vostro 3360.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Inspiron 13z-5323 (TKN25) 15.2V 3815mAh.
Ємність: 3815mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 230x5x140 мм.
Вага: 261 г.
Розміри в упаковці: 257x30x160 мм.
Вага в упаковці: 354 г.
Виробник: PowerPlant.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
DELL
TKN25, 88JR6, RU485, TRDF3, V0XTF.
Сумісний з:
Dell Inspiron 13z-5323.
Dell Vostro 3360.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | TKN25, 88JR6, RU485, TRDF3, V0XTF |
| Вага | 261 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3815 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.2V |
| Розміри | 230x5x140 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 452 ₴
