-9%

Акумулятор до ноутбука DELL Precision 15 3520 (VG93N) 11.55V 6000mAh PowerPlant (NB442119) (v625603)
2 799 ₴
2 542 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625603
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Характеристики:
- Місткість: 6000 mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.55 V.
- Кількість елементів: 6.
- Розмір акумулятора: 110x340x5 мм.
- Вага: 355 гр.
- Розмір в упаковці: 150х360х30 мм.
- Вага в упаковці: 466 гр.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- VG93N 0VG93N WFWKK 0WFWKK.
Сумісний з:
- Dell Latitude 5580 Series.
- Dell Latitude 5590 Series.
- Dell Latitude 5591 Series.
- Dell Precision 15 3520 M3520 Series.
- Dell Precision 15 3530 M3530 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | VG93N 0VG93N WFWKK 0WFWKK |
| Вага | 0.355 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 6000 mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 11.55V |
| Розміри | 360 х 150 х 30 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 542 ₴
