-8%

Акумулятор до ноутбука HP EliteBook 840 G10 (WP03) 11.4V 4150mAh PowerPlant (NB462360) (h625599)
1 699 ₴
1 561 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625599
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 4150mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 100x250x5 мм.
- Вага: 190 г.
- Розмір в упаковці: 145x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 276 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- WP03XL,
- HSTNN-OB2J,
- M73466-005,
- M64305-421,
- L78555-005,
- HSTNN-LB8W.
Сумісний з:
- HP EliteBook 830 G9,
- HP EliteBook 835 G9,
- HP EliteBook 840 G9,
- HP EliteBook 845 G9,
- HP EliteBook 860 G9,
- HP EliteBook 865 G9 ,
- HP EliteBook 830 G10,
- HP EliteBook 835 G10,
- HP EliteBook 840 G10,
- HP EliteBook 845 G10,
- HP EliteBook 860 G10,
- HP EliteBook 865 G10, HP EliteBook x360 1040 G9 ,
- HP EliteBook x360 1040 G10,
- ZBook Firefly 14 G9 ,
- ZBook Firefly 14 G10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | WP03XL, HSTNN-OB2J, M73466-005, M64305-421, L78555-005, HSTNN-LB8W |
| Вага | 0.276 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4150 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 250 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 561 ₴
