-8%

Акумулятор до ноутбука HP Spectre X360 15-EB (BN06) 11.1V 5000mAh PowerPlant (NB462377) (l625593)
1 999 ₴
1 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625593
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 5000mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 6.
- Розміри акумулятора: 100x305x5 мм.
- Вага: 256 г.
- Розмір в упаковці: 150x360x30 мм.
- Вага в упаковці: 363 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- BN06XL L68235-1C1 68299-0055 HSTNN-IB9A.
Сумісний з:
- HP Spectre X360 15-EB0005UR 15-EB0025TX 15-EB0035TX 15-EB0053TX 15-EB0083NR Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | BN06XL L68235-1C1 68299-0055 HSTNN-IB9A |
| Вага | 0.363 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 5000mAh |
| Кількість комірок | 6cell |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 305 x 100 x 5 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴
