
Акумулятор до ноутбука LENOVO IdeaPad 14 S500 Touch (L12L4A01) 14.4V 2200mAh PowerPlant (NB482276) (s625586)
1 399 ₴
1 291 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625586
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 2200mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 14.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 280x50x20 мм.
- Вага: 218 г.
- Розміри в упаковці: 310x50x50 мм.
- Вага в упаковці: 269 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L12L4A01, L12L4K51, L12M4A01, L12M4E51, L12M4K51, L12S4A01, L12S4E51, L12S4F01, L12S4K51.
Сумісний з:
- IdeaPad Flex 14, 14M, 15, 15M.
- IdeaPad S500.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | L12L4A01, L12L4K51, L12M4A01, L12M4E51, L12M4K51, L12S4A01, L12S4E51, L12S4F01, L12S4K51. |
| Вага | 218 г |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 2200 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 14.4V |
| Розміри | 280x50x20 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 291 ₴
