
Акумулятор до ноутбука LENOVO IdeaPad 5 Pro-16ACH6 (L20M4PE1) 15.4V 4650mAh PowerPlant (NB482467) (x625581)
2 999 ₴
2 709 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625581
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4650 mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 15.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 120x310x5 мм.
- Вага: 287 г.
- Розмір в упаковці: 150x355x30 мм.
- Вага в упаковці: 411 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L20M4PE1 5B11B66552 SB11B66551 L20L4PE1 5B11B66554 L20C4PE1 5B11B66555 SB11B66553.
Сумісний з:
- Lenovo IdeaPad 5 Pro-16ACH6 Series.
- Lenovo IdeaPad 5 Pro-16IHU6 Series.
- Lenovo IdeaPad Creator 5-16ACH6 Series.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | L20M4PE1 5B11B66552 SB11B66551 L20L4PE1 5B11B66554 L20C4PE1 5B11B66555 SB11B66553. |
| Вага | 0.287 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4650 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 15.4V |
| Розміри | 310 x 120 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 709 ₴
