
Акумулятор до ноутбука HUAWEI MateBook 13 2020 (HB4593J6ECW) 11.4V 3000mAh PowerPlant (NB400164) (j625547)
1 999 ₴
1 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625547
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 3000mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 105x200x5 мм.
- Вага: 142 г.
- Розмір в упаковці: 135x240x30 мм.
- Вага в упаковці: 210 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- HB4593J6ECW.
Сумісний з:
Huawei
Matebook 13, MateBook13 2020, MateBook 13 AMD, MateBook 13 HN-W19L, MateBook 13 i7, MateBook 13 WRT-W19, MateBook 13 WRT-W29, MateBook 13 WRT-WX9.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | HB4593J6ECW |
| Вага | 0.142 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 3000 mAh |
| Кількість комірок | 3cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 200 x 105 x 5 мм |
| Тип | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 830 ₴
