
Акумулятор до ноутбука Hasee Z7M-i78172 D1 (GI5KN) 11.4V 4100mA PowerPlant (NB400188) (u625541)
1 999 ₴
1 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625541
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті», низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
- Ємність: 4100mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 105x120x10 мм.
- Вага: 190 г.
- Розмір в упаковці: 125x170x20 мм.
- Вага в упаковці: 234 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- GI5KN-00-13-3S1P-0 GI5KN-11-16-3S1P-0.
Сумісний з:
- Hasee
- Z7M-i78172 D1, KP7GT, Z7MD2, Z7M-i7 R0, Z7M-SL7 D2, Z7-KP7GT.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | GI5KN-00-13-3S1P-0 GI5KN-11-16-3S1P-0. |
| Вага | 0.234 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Місткість | 4100 mAh |
| Кількість комірок | 4cell |
| Напруга | 11.4V |
| Розміри | 120 x 105 x 10 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 830 ₴
