-8%

Акумулятор до ноутбука Clevo W940BAT-6 (COW940) 11.1V 4400mAh PowerPlant (NB400195) (i625538)
1 899 ₴
1 738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 625538
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність, і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи, і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду, і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
Характеристики:
- Ємність: 48Wh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 6.
- Розміри акумулятора: 50x270x20 мм.
- Вага: 310 г.
- Розмір в упаковці: 80x300x30 мм.
- Вага в упаковці: 357 г.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- 6-87-W940S, 6-87-W940S-4UF, 6-87-W940S-42F1-P, 6-87-W940S-424, 6-87-W940S-4271, 6-87-W940S-xxxx, W940BAT-3, W940BAT-6.
Сумісний з:
- Clevo
- Premium Tv Xs3210, W940S Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 6-87-W940S, 6-87-W940S-4UF, 6-87-W940S-42F1-P, 6-87-W940S-424, 6-87-W940S-4271, 6-87-W940S-xxxx, W940BAT-3, W940BAT-6. |
| Вага | 0.357 кг |
| Тип | ліцензійний |
| Кількість комірок | 6cell |
| Потужність | 48 Wh |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 270 x 50 x 20 мм |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 738 ₴
