
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RB912R-2nD-LTm (z515785)
4 945 ₴
4 372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515785
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RB912R-2nD-LTm
Це маленька, стійка до негоди, точка доступу бездротового зв'язку, без вбудованого модему, що дає користувачеві можливість використовувати власний. Також, доступний варіант LtAP mini LTE kit, з вбудованим модемом стільникового зв'язку, який підтримує з'єднуваність 2G (тільки міжнародний варіант), 3G і 4G (LTE).
LtAP mini має спеціальний корпусом з приладдям для настінної установки, двома слотами SIM для вибору між операторами мобільного зв'язку і підтримкою вбудованого GPS, що робить його чудовим пристроєм для використання в пересувних транспортних засобах, таких як автомобілі, автобуси чи потяги.
Пристрій підтримує кілька варіантів живлення: РоЕ 10-57 В через порт Ethernet, роз'єм постійного струму і роз'єм microUSB.
Модуль GPS можна використовувати для відстеження місця розташування транспортного засобу в реальному часі, виробник навіть надав простий приклад програми трекінгу в документації на RouterOS, що допоможе розробити власну платформу.
Особливості:
Точка доступу діапазону 2,4 ГГц в міцному корпусі.
Слот miniPCIe для LTE.
Два SIM слота.
Вбудований GPS.
Порт Ethernet для підключення провідних пристроїв.
Послідовний порт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 28.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека інформації | AES , TKIP, WPA2-PSK |
| Глибина | 77 мм |
| Додаткові інтерфейси | Mini SIM| MiniPCI-e | USB | microUSB |RS232 |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 b |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
- Ціна: 4 372 ₴






