-15%

Каністра автомобільна 2E 20л, метал, 0.8мм, зелений (2E-JCM20V) (p383745)
1 399 ₴
1 192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 383745
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каністра для палива 2E-JCM20V призначена для транспортування та зберігання палива. Якісне зовнішнє фарбування металевої каністри забезпечує стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 0 |
| Рідина | дизель, бензин |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | горизонтальні, з лійкою |
| Тип кришки | Кришка з важелем |
| Товщина дна | 0.8 мм |
| Товщина стінок | 0.8 мм |
| Форма | стандартні |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 192 ₴






