
Батарея універсальна PowerPlant 30000mAh, PD/76W, QC/3.0, DC 12-19V, USB-C(65W Max), USB-A (PB930548) (q381095)
3 263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 381095
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки.
Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має безліч переваг серед аналогів.
Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі.
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою.
Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Характеристики:
- Вхід: Type-C 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A - 65W (MAX)
- Вихід: Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A - 65W (MAX)
- DC: 12V/4A, 15V/4A, 19V/4A - 76W (MAX)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Перехідники у комплекті:
- 7.9 х 5.5 мм для Lenovo
- 7.4 х 5.0 мм для HP and Dell
- 4.5 х 3.0 мм для HP, Dell, Asus
- 6.4 х 4.4 мм для Sony, Fuji, Samsung, LG
- 5.5 х 2.5 мм для Lenovo, Asus, Toshiba
- 4.0 х 1.7 мм для Lenovo, Dell
- 5.0 х 3.0 мм для Samsung
- 5.5 х 1.7 мм для Acer
- 3.0 х 1.1 мм для Acer, Samsung
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Вхідна напруга | 5-20 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання , багаторівнева система захисту, захист від перевантаження струму |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | DC, USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | 1 х USB , DC, USB Type-C |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В, USB |
| Конектори для ноутбуків | Asus , Dell , HP , Lenovo , Samsung , Sony, Acer |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 65 |
| Призначення | Для ноутбука, Для плеєра, для смарт-годинника, Для телефона, Для планшета |
| Особливості | Quick Charge 3.0, індикатор залишкового заряду |
| Електрохімічна система | Li-pol |
- Ціна: 3 263 ₴



