
Плойка Remington CI6325 (d315545)
1 669 ₴
- Готово до відправки
- Код: 315545
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4 рівні захисту волосся
Ідеально гладке покриття для зняття статичної електрики; кераміка та турмалін здійснюють 4 рівні захисту волосся для блиску та зменшення статичної електрики.
Різноманітність температурних режимів
Випрямлячі Remington мають функцію регулювання температури, завдяки якій ви можете вибрати температурний режим, найбільш оптимальний для вашого типу волосся. Для фарбованого, освітленого, тонкого волосся кращі нижчі температури; для нормального волосся – середні температури, а найбільш високі температури слід встановлювати для жорсткого, густого і неслухняного волосся.
Переваги плойки Remington CI6325:
Ідеально гладке покриття для зняття статичної електрики; кераміка та турмалін здійснюють 4 рівні захисту волосся для блиску та зменшення статичної електрики.
Різноманітність температурних режимів
Випрямлячі Remington мають функцію регулювання температури, завдяки якій ви можете вибрати температурний режим, найбільш оптимальний для вашого типу волосся. Для фарбованого, освітленого, тонкого волосся кращі нижчі температури; для нормального волосся – середні температури, а найбільш високі температури слід встановлювати для жорсткого, густого і неслухняного волосся.
Переваги плойки Remington CI6325:
- діаметр щипців (25 мм) дозволяє створювати м'які локони.
- вдосконалене покриття з 4-х ступенів захисту (антистатичне, керамічне, турмалінове та гладке) забезпечує рівномірний нагрівання приладу та знімає статичну електрику.
- за допомогою регулювання температури (7 температурних режимів в діапазоні від 160С до 220С) Ви зможете підібрати оптимальну температуру, що підходить для Вашого типу волосся
- відображення температури нагрівання на РК-дисплеї
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання | 30 сек |
| Вибір температури нагрівання | Да |
| Діаметр | 25 мм |
| Діапазон температури нагрівання | 160 - 220 °C |
| Довжина шнура | 180 см |
| Індикація нагрівання | дисплей |
| Матеріал покриття | турмалінове, керамічне |
| Призначення | побутові |
| Особливості | автовимкнення, обертання шнура на 360°, Дисплей |
| Живлення | дротове |
| Прически | для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Тип плояння | класичні |
| Тип керування | Електронне |
| Функції | іонізація |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴
