-5%

Духова шафа Beko BBIE13100XC (d241534)
10 499 ₴
9 954 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241534
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки з самоочищенням. Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 65,5 х 66 х 66 см |
| Додаткові функції | конвекція |
| Кількість програм | 6 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Об'єм | 72 л |
| Особливості | бустер, швидке нагрівання духовки, однорівневі телескопічні напрямні, Знімне внутрішнє скло, технологія AeroPerfect, вентилятор охолодження |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 60 х 56 х 55 см |
| Система очищення | традиційна |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Керування | Механічне |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 954 ₴




