Галогенне підсвічування
Повний контроль усього, що відбувається всередині
Потрібно перевірити, як готується ваша страва, але ви не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер вам не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування.
Захист від витікання газу
Автоматичне вимкнення газу
Коли вас немає поруч, полум’я може легко згаснути, і ваш дім наповнюватиметься небезпечним газом. Коли полум’я в конфорці згасає через рідину, що витекла з каструлі, або порив вітру, функція захисту від витікання газу визначає це та перекриває подачу газу. Жодної небезпеки, жодних турбот.
Високоефективні газові конфорки
Швидше й ефективніше приготування їжі завдяки спеціальній конструкції конфорки
Не позбавляйте себе здорової їжі через напружений день. Тепер ви зможете швидше й ефективніше готувати будь-які страви на газовій варильній поверхні. Високоефективні газові конфорки споживають менше газу та прискорюють процес приготування порівняно зі стандартними конфорками. Тому навіть коли у вас замало часу, ви зможете швидко приготувати смачну й корисну вечерю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль легкого очищення |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | духовка "поверхні" |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 5 |
| Кришка варильної поверхні | металева |
| Матеріал решіток поверхні | емальована сталь |
| Потужність і тип конфорок | Задня ліва 2 кВт, Передня ліва 2.9 кВт , Передня права 1 кВт , Задня права 2 кВт |
| Напруга/частота | 220-240 В/50 Гц |
| Підсвітка | Да |
| Корисний об'єм | 60 л |
| Режими приготування | нижнє нагрівання |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Електрозапалювання | конфорки | духовка |
| Електрозапалювання в духовці | кнопкою |
| Електропідпалювання поверхні | в ручці |
| Ящик для посуду | Да |
- Ціна: 11 894 ₴

