
Багатофункціональний пристрій Canon MAXIFY GX6140 Wi-Fi (6882C009) (r747130)
34 499 ₴
28 704 ₴
- Готово до відправки
- Код: 747130
Canon MAXIFY GX6140 — це унікальний багатофункціональний кольоровий принтер 3 в 1, що забезпечує рекордно низьку собівартість друку. Принтер дозволяє друкувати яскраві кольорові фото та різноманітні картинки із максимальним форматом А4. Також пристрій оснащений копіром та сканером, які досить швидко виконують поставлені перед ними задачі.
Цей БФП оснащений широким набором можливостей, включаючи бездротовий зв'язок Wi-Fi й Ethernet. Автоматичний двосторонній друк документів, дозволить швидко виконувати покладені задачі за максимально короткий час.
Головною особливістю цієї моделі БФП — є друк без картриджів, замість яких використовуються фронтальні чорнильні місткості. Об'єм чорнильного контейнера в 10 разів перевищує об'єм стандартного картриджа. Завдяки зручному розташуванню, можна без зайвих зусиль відстежувати рівень чорнил.
БФП дозволяє з легкістю друкувати необхідні документи зі швидкістю чорно-білого друку 24 ст/хв та кольорового до 15 ст/хв. Якість друку становить 600x1200 dpi, що забезпечить чудову чіткість передачі кольорів, яскравість та контрастність. Завдяки передній касеті на 250 аркушів, задньому лотку на 100 аркушів та змінному картриджу для технічного обслуговування, пристрій пропонує безперервний робочий процес.
Скануйте документи безпосередньо у мережеві папки та на електронну пошту, створюючи безперервні робочі процеси.
Повнофункціональна передня панель керування має 2.7-дюймовий РК-екран з можливістю нахилу, що робить використання принтера максимально зручним та інтуїтивно зрозумілим.
Завдяки компактним розмірам Canon MAXIFY GX6140 займає не багато місця у просторі, а тому ідеально підійде, як для використання в офісі, так і для в дома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Висота | 254 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 399 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 350 аркушів |
| Час виходу першої копії | 6 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 24 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 15 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Щільність паперу | 64 - 105 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 7 SP1 , Windows 8.1 , Windows Server 2008R2 , Windows Server 2012 R2 , Windows Server 2016 , Windows Server 2019 , Windows Server 2022 , Windows Server 2025, macOS 11.x , Windows 11 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , B5, Letter , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Canon PRINT , PIXMA Cloud Link, Wi-Fi Direct , Mopria (Android) |
| Розмір скануваної зони | 297 x 420 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 24 ст/хв |
| Швидкість кольорового друку | 15.5 ст/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-46 BK , GI-46 M , GI-46 Y, GI-46 C |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 0.9 Вт |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Білий |
- Ціна: 28 704 ₴









