
Знищувач документів ShredMARK 1835M NEW (1,9*10мм) (24339) (m747064)
15 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 747064
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 кг |
| Додаткові характеристики | автостоп у разі переповнення кошика , захист від перевантажень, блокування роботи за відкритого кошика |
| Категорія | персональний |
| Потужність, листів А4 | 18 |
| Об'єм кошика | 35 л |
| Особливості | автостарт/стоп, Оглядове вікно, Реверс |
| Робоча ширина (мм) | 230 |
| Робочий цикл "вмик"/"вимк", хв | 15/50 |
| Розмір | 627 х 400 х 290 мм |
| Розмір шматочків (мм) | 1.9 х 10 мм |
| Швидкість, м/хв | 1.8 |
| Стан | Нове |
| Тип різання | перекресний |
| Знищення | папір, компакт-дисків , скріпок , пластикових карток |
| Рівень секретності | 5 DIN |
| Рівень шуму (дБ) | 55 |
| Формат | А4+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 649 ₴

